reklama
 

Jak mít neodolatelný dekolt bez plastických operací?

Nejste spokojená se svým poprsím? Vyzkoušejte péči Decolen.

Komerční sdělení - Toto je komerční sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: Salutem Pharma s.r.o

Chtěla byste se probudit, podívat se do zrcadla a neřešit povislá ňadra? Máme pro vás řešení, které splní vaše tajné přání. Speciální přírodní přípravek pečující o pevnost a plnost ženského poprsí, který vám zaručí, že budete neodolatelná v každé situaci. Netrapte se zbytečně přemýšlením o plastických operacích a vyzkoušejte Decolen Forte pro ženy a Decolen cream.

Proč vaše ňadra ztratila pevnost a tvar?

Ženská prsa se mění s věkem. Hlavními příčinami jsou náhlé změny hmotnosti, těhotenství a kojení, či dědičné faktory. Během těhotenství a kojení dochází k rychlému růstu prsní žlázy a následně pak po ukončení kojení k jejímu opětovnému zmenšení. Dalšími faktory, které ovlivňují tvar a plnost poprsí může být také antikoncepce a kouření. Pevnost a vzhled poprsí závisí na stavu svalové a pojivové tkáně. Pokožka prsou je citlivá, a proto je nutné se o ni každý den starat. Pevnost, tvar poprsí a elasticita pokožky prsou je závislá na rostoucí ztrátě vody v prsní tkáni. Ochablé prsní svalstvo, stresový hormon, metabolické procesy, agresivní volné radikály - to vše krásu ženských prsou poškozuje.

Jak si vylepšit vzhled svých prsou?

Existuje více možností, jak svá ňadra zdokonalit. Tím základním se může jevit cílené cvičení a posilování předmětných partií. Velmi často však má toto snažení na tvar a velikost našich prsou jen pramalý vliv. Abychom dobře vypadaly, řešíme to pak alespoň kvalitními podprsenkami nebo vycpávkami do nich. Ale určitě všechny víme, že to není úplně ono, bez podprsenky jsou naše ňadra zpátky povadlá nebo menší, než bychom chtěli ukázat. Řešením je samozřejmě i silikon a drahá plastická operace, ale řešením velmi invazivním, a ne vždy je konečný výsledek opravdu naplňující naše představy. Velmi zajímavou alternativou je užívání přípravků s obsahem přírodních extraktů posilujících naší prsní tkáň.

Odlište se a mějte dekolt jako šperk!

Decolen Forte, přípravek určený pro krásná, pevná a plná prsa, vám pomůže dosáhnout potřebného efektu. Decolen je určen ženám, které mají zájem starat se o zdraví svého poprsí a zároveň o efektivní zlepšení jeho vzhledu. Základem složení jsou byliny s vysokým obsahem přírodních fytoestrogenů. Ty působí podobně jako přirozené ženské hormony - estrogeny. Chrání a stimulují prsní tkáň a napomáhají získat přirozeně plný tvar poprsí. Získávají se z rostlinných zdrojů, proto jsou bezpečné a organizmu prospěšné. Vhodné je starat se i o pokožku poprsí a provádět pravidelné masáže. K tomu vám pomůže nový Decolen cream, který společně s tabletami Decolen forte tvoří komplexní péči o ženské poprsí.

Decolen Forte a Decolen cream pro krásu Vašeho poprsí

Decolen Forte je doplněk stravy speciálně vyvinutý s cílem posilovat plnost a pevnost poprsí. Obsahuje rostlinné extrakty ze semínek vinných hroznů, chmele otáčivého, sóji a lignany ze lnu setého, které chrání a podporují zdraví prsní tkáně. Pozitivně ovlivňuje i vzhled a kvalitu pokožky. Fytoestrogeny z chmele otáčivého pomáhají snížit negativní účinky hormonální nerovnováhy. Decolen Forte je určen všem ženám, které mají zájem pečovat o zdraví svého poprsí a o šetrné, nechirurgické a efektivní zlepšení jeho vzhledu. Stačí užívat pouze 1 tabletu denně a už v prvních týdnech pocítíte pozitivní efekt. Kompletní péči o ženské poprsí doplňuje Decolem krém, který posiluje pružnost a pevnost pokožky ženského poprsí a zároveň působí proti jejímu stárnutí. Využijte akci 1+1. Při koupi tablet Decolen Forte dostanete Decolen krém v hodnotě 290 Kč zdarma. Žádejte kompletní péči Decolen na eshopu Dr.Max za cenu 599 Kč.

reklama

Komerční tip

reklama